Pomysły na grafikę, która przekształci twoją przestrzeń

HomeDom i ogród

Pomysły na grafikę, która przekształci twoją przestrzeń

Pomysły na łatwą organizację biura domowego w celu zwiększenia wydajności
Dlaczego warto skorzystać z oferty skupu nieruchomości?
5 wskazówek, jak urozmaicić swój ogród

Podjąłeś decyzję o zakupie 2-3 kluczowych dzieł sztuki do dekoracji domu. Z pewnością na tym zaczyna się zabawa, prawda? Jednak gdy zaczniesz szukać, zdajesz sobie sprawę, że proces decyzyjny jest w rzeczywistości dość trudny. Zamiast mnóstwa pomysłów na dzieła sztuki, masz mnóstwo pytań: Czy pasuje do mojej sofy?, Czy koliduje z wystrojem, czy uzupełnia go?, Jak upewnić się, że wybrałem coś stylowego? Pożegnaj się z frustracją i przywitaj się z wizją i kreatywnością, ponieważ dzielimy się z tobą sposobami, w jakie możesz wykorzystać sztukę ścienną, by całkowicie zmienić przestrzeń.

Ustal właściwy kolor

Dekorując własny dom, grafika jest wyrazem tego, kim jesteś. Dlatego tak trudno jest się na czymś osiąść. Należy pamiętać, że nawet jeśli jesteś osobą towarzyską, nie każdy pokój w każdym domu musi być towarzyski. Na przykład, jeśli pasjonujesz się różem, nie musisz kąpać w nim całego domu ani nawet całego pokoju. W ten sam sposób czarne meble błagają o odważne, jasne nadruki, białe meble bardziej nadają się do jasnych jasności. Jeśli chcesz cieszyć się różem w domu, nie musisz pomalować swojego ulubionego biurka na różowo, kupić nowej różowej sofy, a nawet różowych poduszek. Aby dodać charakteru i klasy do pokoju, wybierz dzieło, które ma twój ulubiony kolor, a także kolor mebli w pobliżu.

Poznaj tematy życia

Wybrana przez nas sztuka mówi wiele o tym, kim jesteśmy i co kochamy. Nasze upodobania zmieniają się wraz ze zmianami mody. Na przykład, jeśli kochasz nowe odrodzenie w stylu retro, nie musisz się całkowicie rozluźniać dzięki kudłatemu dywanowi i pomarańczowym kafelkom. Znak rozpoznawczy dzieła sztuki może powiedzieć to wszystko i więcej w jednym prostym wydruku.

Powiększ swoją przestrzeń

Jeśli kochasz dzieło sztuki, nie chcesz, aby zgubiło się w przestrzeni. Coś, co jest zbyt małe, aby pomieścić, może wyglądać nieco śmiesznie. Najlepiej jest najpierw zmierzyć przestrzeń, a następnie wizualizować wyśrodkowanie wydruku w pionie i poziomie. Znajdź w pokoju coś, co może stanowić punkt środkowy wystroju wnętrza. Wykonaj dokładnie ten sam proces dla dowolnej przestrzeni. Możesz zrobić duży i zająć całą przestrzeń lub zmniejszyć rozmiar i pozostawić więcej miejsca na ścianie wokół wydruku. Tak czy inaczej, upewnij się, że jest ładnie wyśrodkowany.

Nabierz formy

Jasny, klasyczny krajobraz lub kształt „pocztówki” jest pewny, ale jeśli masz długą ścianę lub wysoki sufit, wybierz panoramiczny lub kwadratowy. Aby uzyskać odpowiedni kształt dla przestrzeni, postępuj zgodnie z tymi samymi zasadami, co powyżej, ale nie bój się eksperymentować. Wynik będzie tego wart.

Stylizuj to

Stylizacja ze sztuką może sprawić, że goście w Twoim domu będą patrzeć z dala od rzeczy, których nie chcesz, aby zobaczyli, takich jak stare meble lub zagracone biurko. Wybierając konkretny styl sztuki, możesz bardzo szybko przesunąć punkt centralny od tego, co dominuje w przestrzeni. Niezależnie od tego, czy chodzi o abstrakcję, akwarelę, pop-art, kubizm czy surrealizm, wybierz styl, który chcesz, aby twój dom przyjął i zamontował. Tak szybko, jak to możliwe.

Uwzględnij współczesną przewagę

Jeśli mieszkasz w nowym lub niedawno odnowionym domu lub mieszkaniu i naprawdę chcesz czegoś, co „zachwyca” każdego dnia, nadszedł czas, aby objąć współczesny styl. Sztuka współczesna jest „teraz”. Sztuka współczesna dosłownie oznacza sztukę, która powstaje w obecnym czasie.

Eksperymentuj z wzorami

Wspaniałą rzeczą w sztuce wzornictwa jest to, że można jej używać w pokoju po pokoju bez zmęczenia. Jest także niesamowicie wszechstronny. Wspólne zderzenie wzorów – różnych wzorów, faktur i kolorów – jest modne. Dwukrotne użycie tego samego wzoru – powtórzenie wzoru – jest eksperymentalnym urządzeniem, które dodaje odwagi.

Stwórz eklektyczny, zabawny wystrój

Jeśli chodzi o wybór sztuki, nie ma potrzeby angażowania się w konwencję. W rzeczywistości tworzenie niezgody jest często celem sztuki. Podnieca nasze zmysły. Porusza nasz stan umysłu. Aby to zilustrować, nostalgia przenosi nas w inny świat. Jeśli pracujesz w modernistycznym biurze, twój dom może potrzebować trochę romansu.

Zbuduj mentalny obraz swojego życia i tego, co chcesz powiedzieć, robić i znaczyć, a następnie znajdź sztukę, która wyraża te czynniki. Gdy wykonasz tę konceptualną pracę, będziesz na dobrej drodze, aby przekształcić swój dom w miejsce odpowiednie dla ciebie.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0