Stoliki drewniane na wymiar – klasyczne czy rozkładane?

HomeDom i ogród

Stoliki drewniane na wymiar – klasyczne czy rozkładane?

Jaki zlew podblatowy wybrać?
Dlaczego warto skorzystać z oferty skupu nieruchomości?
Baterie wannowe ścienne – Poznaj 3 najchętniej kupowane modele!

Drewniane meble mogą stanowić stylowy, a za razem praktyczny dodatek do każdego pomieszczenia. Nawet jeśli nie chcesz lub nie masz potrzeby inwestować w ogromny dębowy stół do jadalni, możesz spokojnie zastanowić się nad niewielkim stolikiem. Bez problemu znajdziesz wśród ofert dostępnych na rynku stoliki drewniane robione na wymiar, które pomogą ci zaoszczędzić przestrzeń, a przy tym będą estetycznie się prezentować w salonie czy sypialni. Możesz zażyczyć sobie klasyczny stolik w wybranym rozmiarze lub stolik rozkładany. Zastanów się, jaki model będzie najlepiej odpowiadał twoim potrzebom. 

Stoliki drewniane na wymiar – wersja klasyczna 

Klasyczny model stolika to opcja dla tych, którzy stawiają na prostą elegancję. Taki drewniany mebel bardzo łatwo dopasować do każdego pomieszczenia i dowolnie przystroić, chociaż w swojej podstawowej formie wciąż prezentuje się bardzo dobrze. Stoliki drewniane na wymiar to doskonałe meble użytkowe, których zaletą jest właśnie nieskomplikowany design. Wciąż możesz jednak wpłynąć na projekt i go uatrakcyjnić, np. poprzez dobranie rodzaju drewna. Ciekawy efekt dają dziki dąb albo buk rdzeniowy, które charakteryzują się widocznym usłojeniem. Wykonane z nich stoliki prezentują się doskonale w surowych wnętrzach skandynawskich lub w pomieszczeniu w stylu boho. 

Stoliki drewniane na wymiar – wersja rozkładana 

Rozkładane stoliki drewniane robione na wymiar to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy lubią bawić się przestrzenią i organizować ją w różny sposób, zależnie od potrzeby chwili. Możesz położyć na blacie książkę i postawić kubek z kawą, a kiedy pojawią się goście, rozłożyć stolik i zaserwować wszystkim po kawałku ciasta. Na stronie https://stolywood.pl/kategoria/stoly-i-stoliki/stoliki/drewniane-stoliki/ znajdziesz modele rozkładane, które profesjonalni stolarze przygotowują na wymiar z dokładnością do 1cm. Taki mebel może być rozkładany na trzy sposoby. Przy pomocy wkładki frontowej lub środkowej albo też za pomocą systemu dostawek. 

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0