Jaki zlew podblatowy wybrać?

HomeDom i ogród

Jaki zlew podblatowy wybrać?

Żaluzje drewniane jako element modnej i funkcjonalnej przestrzeni
5 wskazówek, jak urozmaicić swój ogród
Pomysły na łatwą organizację biura domowego w celu zwiększenia wydajności

Wygoda i funkcjonalność w kuchni jest bardzo ważna. Aby tak było, ważnym jej elementem jest zlewozmywak. Spośród wielu dostępnych na rynku rodzajów, Polacy najchętniej wybierają zlewy podblatowe. Ten rodzaj cieszy się dużą funkcjonalnością połączoną z estetyką wykończenia wnętrza. Dzięki zamontowaniu zlewu pod blatem, na jego wierzchu mamy płaską powierzchnię bez uszczelek czy list maskujących, praktyczną w użytkowaniu i łatwą w sprzątnięciu.

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej pozwala nam wyselekcjonować produkty o wysokiej jakości i w najlepszych cenach. W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo wiele rodzajów wysokiej klasy zlewozmywaków podblatowych.

Zlewozmywak granitowy, metalowy, a może ceramiczny?

Zlewozmywak to nieodłączny element każdej kuchni. Musi być funkcjonalny i wygodny w obsłudze, jednak prócz funkcjonalności, możemy sprawić sobie również elegancki i estetyczny atrybut kuchenny. Główną zaletą zlewozmywaka podblatowego jest jego minimalistyczny design, wygoda oraz funkcjonalność.

Sposób montażu zachowuję szczelność, a brak wystających krawędzi sprawia, że przestrzenie, w których zalegał brud, szczęśliwie zniknęły. Materiał wykonania zlewu również ma znaczenie, oto najbardziej popularne rodzaje zlewów:

Podblatowy zlew stalowy

Najpopularniejsze rozwiązanie, łatwy w utrzymaniu czystości, wytrzymały i w przystępnej cenie. Cechuje się dużą wytrzymałością na chemiczne środki czystości, nie odbarwia. Elegancki wygląd wpasuje się w każdą kuchnię.

Podblatowy zlew granitowy

Następny popularny materiał. Zlew granitowy od reszty odróżnia się zdecydowanie wyglądem. Kamień potrafi zadziwiać nieszablonowym pięknem, żyły kamienne są niepowtarzalne i nadają stylu o podwyższonym standardzie. Zlew granitowy wyróżnia się również funkcjonalnością i jest odporny na zarysowania czy inne uszkodzenia.

Podblatowy zlew ceramiczny

Ciężki ceramiczny zlew to najrzadszy wybór. Głownie przez swoją wagę i cenę. Aby zamontować zlewozmywak ceramiczny, potrzebna jest dodatkowo wzmacniana konstrukcja nośna, ponieważ ceramiczna misa może być nawet dwukrotnie cięższa niż stalowa. Charakteryzuje się jak inne produkty, dużą wytrzymałością na uszkodzenia, lecz materiał jest bardziej kruchy, co może powodować pęknięcia.

Chętnie dzielimy się wiedzą z klientami naszego sklepu. W razie jakichkolwiek pytań, czy problemów z wyborem pomożemy!

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0