Kursy na wózki widłowe z Centrum Szkolenia Zawodowego

HomeEdukacja i szkolenia

Kursy na wózki widłowe z Centrum Szkolenia Zawodowego

Certyfikat FCE: Zrozumieć Jego Wartość i Korzyści
Certyfikat CGMA od CIMA, czyli droga do globalnej kariery w finansach
Przedszkole w Świdnicy – wzór mądrego działania

Uprawnienia UDT na wózki widłowe są cenione w zakładach produkcyjnych, magazynach, hurtowniach lub innych miejscach pracy, gdzie są często wykorzystywane. Bardzo często na portalach z ogłoszeniami o pracę widoczne są oferty na operatorów wózków widłowych. Elastyczność na rynku pracy jest także mile widziana wśród pracodawców, którzy poszukują pracowników z dodatkowymi kwalifikacjami. Pozwala to na skorzystanie z umiejętności takiej osoby na kilku płaszczyznach, niż na zatrudnienie dodatkowej osoby, co może generować koszty. Jak zatem przebiega kurs na operatora wózków widłowych?

Program szkolenia na wózek widłowy

Nauka i zdobycie kwalifikacji na operatora wózków widłowych nies jest zbyt długa. Kurs, który zostaje zakończony egzaminem i uzyskaniem uprawnień, trwa zazwyczaj do 2 dni. W tym czasie kursant zostaje zapoznany z ogólnymi wiadomościami na temat urządzeń transportu bliskiego, typach wózków jezdniowych, czynności jakie musi wykonać jako operator, a także uczestniczy w zajęciach praktycznych, gdzie nabywa stosownych umiejętności w operowaniu wózkiem widłowym. 

Szkolenie na wózki widłowe z CSZ przebiegają w placówce, gdzie prowadzone są przez wykwalifikowane osoby, posiadające wieloletnie doświadczenie szkoleniowe, które chętnie dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami z zakresu obsługi urządzeń transportu bliskiego. Oferta jest korzystna czasowo, jak i finansowo. Czas i miejsce szkolenia ustalana jest indywidualnie i możliwie dostosowana do potrzeb kursantów. 

Ogólnopolskie uprawnienia na wózki widłowe i nie tylko

Szkolenia UDT mogą być przeprowadzone w formie stacjonarnej, zdalnie lub w postaci live streaming’u, co może zainteresować pracodawców lub samych kursantów. W ten sposób każda osoba pełnoletnia może podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, nie poświęcając na to dużo czasu. Dodatkowym atutem jest to, że kursy na wózki widłowe mogą odbyć się na terenie w ośrodku szkoleniowym lub zakładu pracy.

Centrum Szkolenia Zawodowego oferuje również kursy na inne urządzenia transportu bliskiego. Wykwalifikowana kadra instruktorska prowadzi szkolenia, m.in. na żurawie, wciągniki i wciągarki, podesty ruchome, układnice, a także na wózki jezdniowe podnośnikowe. Więcej informacji na temat kursów, cennikiem oraz szczegółowym programem szkolenia, dostępnych jest pod adresem https://www.csz.com.pl/szkolenia-zawodowe/szkolenia-udt/. Kursy UDT to szansa na zdobycie pożądanych kwalifikacji na rynku pracy i szansa na uzyskanie wyższego wynagrodzenia.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0