Gdzie zakupić alkohol na wesele i nie przepłacić?

HomeHandel

Gdzie zakupić alkohol na wesele i nie przepłacić?

Co mają do zaoferowania metalowe nogi do ławki?
Jak w łatwy sposób zaoszczędzić na zakupach?
W jaki sposób można skutecznie przeprowadzić regenerację silnika

Alkohol na wesele to zwykle spory wydatek, dlatego też wiele par szuka sposobów, aby zaoszczędzić na jego zakupie. Sprawdź nasze porady, aby dowiedzieć się, gdzie kupić weselną wódkę i inne trunki w jeszcze niższych cenach!

Jaki alkohol kupić na wesele?

Zanim zdecydujecie się na poszukiwanie sklepów oferujących niedrogi alkohol, w pierwszej kolejności musicie określić, czego tak naprawdę potrzebujecie.

Obecnie na weselach można zobaczyć nie tylko tradycyjną wódkę, lecz także wiele innych alkoholi, dlatego goście mogą przebierać w różnorodnych trunkach w swoim guście. Warto zatem rozszerzyć listę o nowe napoje wyskokowe, które będą mogły przypaść do gustu różnym weselnikom.

Najczęściej kupowane rodzaje alkoholu na wesele:

  • wódka czysta
  • wódka smakowa
  • whisky
  • rum
  • gin
  • wino
  • piwo craftowe

Z alkoholi weselnych można przygotowywać także drinki. Warto zatem dokupić także dodatkowe produkty, na przykład soki, syropy, likiery, które przydadzą się do przyrządzenia wyśmienitych mikstur.

Dzisiaj bardzo modne jest przygotowywani drink barów, czyli osobnych stolików, przy których goście mogą samodzielnie przygotować dla siebie drinki według zaprezentowanych przepisów. Można także zdecydować się na wynajęcie drink baru razem z profesjonalnym barmanem.

Alkohol na wesele – ile butelek kupić?

Zazwyczaj przyjmuje się, że na jednego gościa weselnego przypada 0,5 litra wódki. W przypadku, gdy na przyjęciu mają pojawić się także inne trunki, wtedy ilość wódki można zmniejszyć na korzyść pozostałych alkoholi.

Najczęściej zdarza się, że po weselu zostaje sporo butelek z alkoholami, dlatego nie warto kupować ich zbyt dużo.

Gdzie kupić alkohol na wesele?

Pary, które chcą kupić alkohol na wesele, mogą zrobić to obecnie w wielu puntach. Gdzie można zamówić go w najniższych cenach?

Najczęściej miejscem zakupu weselnych trunków jest hurtownia alkoholi, w której można znaleźć różnorodne produkty w przystępnych cenach. Hurtowni oferują bardziej atrakcyjne cenniki w porównaniu ze zwykłymi sklepami, na przykład marketami, dlatego to właśnie tam można zakupić wszystko, co potrzebne na przyjęcie, bez przepłacania.

Bardzo często zdarza się, że hurtownia z alkoholami może także zaproponować dodatkowe rabaty przy zakupie dużej ilości trunków, dlatego można wtedy dodatkowo obniżyć koszty.

Niekiedy atrakcyjne ceny poszczególnych trunków można znaleźć w popularnych dyskontach, na przykład podczas akcji promocyjnych. Można wtedy zakupić je również bardzo tanio i zaoszczędzić na weselnych zakupach.

Co zrobić z alkoholem pozostałym po weselu?

Często zdarza się, że po weselu zostaje sporo alkoholu. Co można z nim zrobić? Jest kilka rozwiązań, które warto wziąć pod uwagę.

Przede wszystkim para może zatrzymać alkohol dla siebie. W większości przypadków są to produkty, które nie psują się szybko, dlatego mogą przydać się podczas imprez planowanych w przyszłości. Należy jednak zwrócić uwagę na piwa i wino, które mają daty ważności.

Druga opcja to rozdanie alkoholu gościom weselnym jako upominek. Wtedy można wręczyć butelki jeszcze na sali lub też można przekazać je po zakończeniu imprezy wybranym gościom, którym para chciałaby specjalnie podziękować.

Warto także sprawdzić, czy sklep sprzedający alkohol nie może przyjąć zwrotu niewykorzystanych trunków. Taka możliwość często dostępna jest w hurtowniach alkoholi. Wtedy nieotwarte butelki można po prostu zwrócić i odzyskać pieniądze.

Gdy zatem planuj się zakup alkoholu na wesele, warto pamiętać o tym, by postawić na różnorodność i sprawdzić oferty w wielu sklepach i hurtowniach.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 1