PrestaShop – moduły i integracje

HomeInternet

PrestaShop – moduły i integracje

Promowanie marki na Instagramie – od czego zacząć?
Google Ads 2024: Najnowsze funkcje i strategie dla reklamodawców
Euro 2024 – Terminarz fazy grupowej i kluczowe daty

Strona x13.pl to szeroki wybór rozwiązań webowych, które ułatwiają pracę i pozwalają zaoszczędzić sporo cennego czasu. Niezależnie od wymagań twojej witryny, wśród modułów, integracji, szablonów i innych rozwiązań związanych z PrestaShop, pochodzących od polskich deweloperów, znajdziesz niezawodną pomoc, która usprawni prowadzenie twojego biznesu. W naszej ofercie znajdziesz setki specjalnie zaprojektowanych funkcjonalności, które możesz zainstalować od razu, z panelu użytkownika. Rozwiązania presta shop umożliwiają m.in. zadbanie o odpowiedni wygląd i estetykę naszej strony internetowej, usprawnienie procesów lokalizacji, spakowania oraz wysyłki poszczególnych produktów dla klientów, wprowadzenie do strony wyskakujących okienek w stylu POP-UP z reklamami i komunikatami, odpowiednią aranżację podstron znajdujących się witrynie, sprawnie i intuicyjne zarządzanie ofertą sklepu internetowego i wiele innych. Dziesięć lat doświadczenia na rynku, sprawia, że stale staramy się poszerzać ofertę o nowe rozwiązania, dopasowując ją do potrzeb, zmieniającego się rynku.

Moduły PrestaShop  

Nowoczesne moduły presta shop to rozwiązania o bardzo różnym zakresie działania, które w łatwy sposób usprawnią pracę zatrudnianym przez ciebie osobom, wykorzystując technologie, które przyczyniają się do zwiększenia efektywności. Czego możesz się spodziewać w trakcie korzystania z interaktywnych modułów? Poszczególne produkty PrestaShop mogą np. wyeliminować błędy związane z niepoprawnym spakowaniem zamówień, poinformować klientów o czekających na nich promocjach i nowych artykułach w sklepie, odpowiednio pozycjonować twoją witrynę w sieci, ułatwić procesy związane z zamawianiem produktów i wiele więcej. Moduły PrestaShop to gwarancja sprawnego i intuicyjnego działania, które możesz zainstalować od zaraz.

Import Hurtowni / XML/CSV/API do PrestaShop

Integracja prestashop api to rozwiązanie, które umożliwi ci szybki import oraz aktualizację wybranej listy produktów, kategorii i innych danych przeniesionych z pliku otrzymanego od hurtownika. Dodatek umożliwi sprawne i szybkie dodawanie produktów z hurtowni, niezależnie od ich ilości. Wybrane dane zostaną w tym przypadku szybko dodane do sklepu i zaktualizowane. Ze specjalnego i szybkiego integratora, który był usprawniany już od 2013 roku, korzystają setki sklepów internetowych na terenie całej Polski. Stawiając na tego typu produkt, zyskujesz w pełni przygotowane rozwiązanie, niewymagające dodatkowych prac programistycznych czy ustawień pliku XML, po zainstalowaniu modułu, wszystko jest gotowe do działania, a z konfiguracją z łatwością poradzi sobie każda osoba. Wygodne rozwiązanie samo ustawia za ciebie pliki XML/CSV czy API. Moduł uniwersalnie sprawdza się w każdym sklepie, który wykazuje zapotrzebowanie na nowoczesne funkcjonalności. Postaw na niezawodne integracje, które przyczynią się do optymalizowania pracy twojej oraz twoich pracowników. Dzięki temu rozwiązaniu aktualizujesz tylko te dane, które chcesz.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0