Smartwatch z aplikacjami  – inteligentne urządzenie na Twoim nadgarstku

HomeHandel

Smartwatch z aplikacjami  – inteligentne urządzenie na Twoim nadgarstku

Każdy chciałby je mieć czyli reklamowe narzędzia wielofunkcyjne
Aromaterapia w wielu odsłonach
Uszczelki gumowe – kiedy wymienić i jak je dobrać?

Poszukujesz nowoczesnego, niewielkiego urządzenia ułatwiającego Twoje codzienne życie? Smartwatch z aplikacjami to świetny wybór. Sprawdź jakie funkcje oferuje Samsung i poznaj najnowsze technologie dopasowane do Twoich potrzeb.

Jakie aplikacje posiadają smartwatche Samsung?

Smartwatch z aplikacjami to niewielkie urządzenie, które w niektórych przypadkach może zastąpić smartfona. Przyda się szczególnie osobom uprawiającym wszelkie aktywności. Za pomocą aplikacji, które dostępne są w inteligentnym zegarku, możesz śledzić swoje postępy w treningach. Zegarek zapisuje, ile kroków czy kilometrów robisz w ciągu dnia. Daje także informacje na temat osiągniętego w czasie treningu tętna. Wbudowana aplikacja Samsung Health może monitorować również Twój sen* oraz chrapanie. A wszystko po to, by wprowadzać dobre nawyki do codziennej rutyny.

Smartwatch z WiFi czy smartwatch z LTE?

Smartwatch z Internetem to warte rozważenia rozwiązanie w dzisiejszych czasach, gdzie wiele aplikacji wymaga go do prawidłowego działania. Możesz wybrać model wspierający obsługę kart eSIM, czyli smartwatch z LTE. Dzięki temu modułowi urządzenie może połączyć się z siecią operatora, gdy tylko jest w jej zasięgu. Konieczne jest jednak doładowanie karty, aby była ona aktywna. Rozwiązanie to sprawdza się szczególnie wtedy, gdy uprawiasz sport lub wykonujesz inne aktywności, podczas których nie masz swojego smartfona przy sobie.

Drugim sposobem na połączenie się z siecią internetową jest WiFi, które umożliwia skorzystanie z sieci bezprzewodowej. Wystarczy tylko kliknąć ikonę WiFi, znaleźć odpowiednią sieć, wprowadzić hasło (w przypadku, gdy sieć jest chroniona) i gotowe. Warto wiedzieć, że smartwatch z WiFi łączy się z Internetem również wtedy, gdy sparujesz go ze smartfonem połączonym już z siecią za pomocą funkcji hotspot (zarówno poprzez transmisję danych komórkowych, jak i przez WiFi).

Smartwatch z funkcją rozmowy – nowoczesne rozwiązanie dla Ciebie

Zastanawiasz się, czy warto wybrać smartwatch wyposażony w funkcję obsługi kart eSIM? Argumentem, który za tym przemawia, jest zdecydowanie możliwość korzystania z sieci LTE, jednak warto zwrócić uwagę również na funkcję rozmowy. Wówczas, gdy ktoś dzwoni, nie musisz już szukać swojego smartfona w torebce czy kieszeni. Przesuń palcem na ekranie zegarka – na zieloną słuchawkę, jeśli chcesz odebrać lub na czerwoną, jeśli chcesz odrzucić połączenie.

Smartwatch z funkcją rozmowy oznacza, że możesz wygodnie prowadzić konwersacje z poziomu zegarka. Urządzenie to ma wbudowany mikrofon oraz głośnik. Co ciekawe, smartwatch z funkcją odbierania połączeń nie musi mieć wbudowanego modułu LTE i obsługi kart eSIM. Model bez eSIM umożliwi Ci wybór odpowiedniego kontaktu, aby wykonać połączenie, a także odebrać połączenie. Rozwiązanie to szczególnie przydaje się wtedy, gdy nie masz w pobliżu swojego smartfona.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

*Funkcja przeznaczona tylko dla ogólnych zastosowań zdrowotnych i sprawnościowych. Nie jest przeznaczona do wykrywania, diagnozowania lub leczenia jakiegokolwiek stanu zdrowotnego lub zaburzeń snu. Wyniki pomiarów to tylko informacja o charakterze osobistym. W razie potrzeby należy zasięgnąć porady lekarskiej.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0