Nutrigo Lab Burner – skuteczny suplement diety przyspieszający spalanie tkanki tłuszczowej

HomeZdrowie i uroda

Nutrigo Lab Burner – skuteczny suplement diety przyspieszający spalanie tkanki tłuszczowej

Spalanie tkanki tłuszczowej jeszcze nigdy nie było tak proste
Lekarz psychiatra – jakie schorzenia leczy?
Dieta od dietetyka. Kiedy warto?

Nutrigo Lab Burner to suplement diety dedykowany osobom, które podjęły walkę o smukłą i szczupłą sylwetkę i pragną zrzucić nadliczbowe kilogramy, a także dla sportowców i osób aktywnych fizycznie. Preparat przyspiesza metabolizm, zmniejsza apetyt, dodaje energii, obniża poziom cukru we krwi, a dodatkowo podnosi temperaturę ciała co sprzyja spalaniu tkanki tłuszczowej. Jego dodatkowym atutem jest regeneracja mięśni po treningach. Co najważniejsze Nutrigo Lab Burner posiada naturalny skład i aż 6 składników aktywnych, które wspierają proces odchudzania i regeneracji.

Składniki aktywne suplementu Nutrigo Lab Burner

O tym czy dany produkt będzie działał prawidłowo i będzie spełniał zadania, na których nam zależy świadczy skład. To on odpowiada za nasze samopoczucie, za osiągane rezultaty, wspomaga różne procesy w zależności do tego do czego jest dedykowany. Nutrigo Lab Burner https://vesmed.pl/nutrigo-lab-burner/ ma za zadanie spalać tkankę tłuszczową i regenerować mięśnie, a za te właściwości odpowiada:

  • SINETROL® Xpur – mieszanka naturalnych ekstraktów z guarany, grejpfruta i pomarańczy. Grejpfrut i pomarańcza i bomba witaminowa dla naszego organizmu. Te właśnie owoce zawierają mnóstwo witamin, soli mineralnych, błonnika i antyoksydantów. Guarana to z kolei źródło kofeiny – podnosi termogenezę, dodaje energii i przyspiesza metabolizm, a tym samym realnie wpływa na gubienie zbędnych kalorii w ciągu dnia.
  • BioPerine® – czyli wyciąg z czarnego pieprzu, który jest bogaty w piperyny podnosi temperaturę ciała, a tym samym skuteczniej spalamy tkankę tłuszczową, usprawniając jednocześnie funkcjonowanie układu pokarmowego.
  • Ekstrakt z malin – maliny dodają preparatowi wyjątkowego aromatu, ale ich głównym działaniem jest udział w spalaniu tkanki tłuszczowej. Maliny przyczyniają się również do wzrostu sirtuin w naszym ciele, czyli białek, które odpowiadają za długowieczność, a także korzystnie oddziałują na procesy metaboliczne.
  • Citrin® – tamaryndowiec malabarski jest źródłem kwasu hydroksycytrynowego HCA, który ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej poprzez przyspieszenie przemiany materii i wzrost temperatury ciała. Dodatkowo zmniejsza apetyt, a tym samym ochotę na podjadanie między posiłkami i hamuje magazynowanie tłuszczu pod skóra.

Jak szybko można osiągnąć efekty w walce z nadliczbowymi kilogramami stosując Nutrigo Lab Burner?

Producent zapewnia, że pierwsze widoczne efekty mogą pojawić się już po kilku dniach od rozpoczęcia kuracji, musimy jednak mieć świadomość, że chudnięcie i praca nad sylwetką to długotrwały proces i składa się na niego wiele czynników. Przede wszystkim jeżeli mamy do zrzucenia dużo kilogramów, to samo przyjmowanie suplementu bez odpowiedniej aktywności fizycznej, pielęgnacji a być może nawet i zabiegów medycyny estetycznej nie przyniesie efektów. Szybka utrata kilogramów spowoduje redukcję masy ciała i tkanki tłuszczowej, ale nie sprawi, że skóra się wchłonie, będzie jędrna i elastyczna. Nie bez znaczenia w procesie dbałości o wygląd jest odpowiednia dieta, dobrana do naszego trybu życia i zapotrzebowania kalorycznego.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0