Aromaterapia w wielu odsłonach

HomeHandel

Aromaterapia w wielu odsłonach

Jak wybrać dobrą patelnie
Zabawki sensoryczne dla najmłodszych — pobudzaj rozwój dziecka poprzez zabawę
Promocyjne zabawki dla dwulatków

Warto przekonać się jakie zbawienne działania może nieść za sobą aromaterapia. Może nam ułatwić zasypianie, pomóc w udrożnieniu górnych dróg oddechowych lub wspomóc oddychanie, działa kojąco i odprężająco, przynosi ulgę podczas bólu mięśni i schorzeń reumatycznych.

W jaki sposób przeprowadzić aromaterapię?

Zacznijmy najpierw od tego, na ile sposobów możemy przeprowadzić aromaterapię:

  • Popularnym sposobem na aromaterapię jest także stosowanie inhalacji. Należy przygotować naczynie z gorącą wodą i dolać około 5-7 kropli olejku, a następnie wdychać opary około 10-15 minut.
  • Pierwszą opcją jest dodanie między 5-7 kropli do wanny, która jest wypełniona mniej więcej w 1/3 wodą i zażyć kąpieli przez 10-15 minut.
  • Jeżeli chcemy wykorzystać olejek do masażu to należy użyć około 3-5 kropli na 12 kropli olejku nośnego i masować przez chwilę ciało.
  • Olejki eteryczne można także podgrzewać w kominkach. Do miseczki kominka wystarczy nalać wody, a następnie dodać kilka kropelek olejku. Można rozpocząć od dwóch kropli i dozować ilość w zależności od preferencji, jeżeli czujemy potrzebę wzmocnienia aromatu

Świece zapachowe Yankee Candle – dla lubiących gotowe rozwiązania

Jednym z popularniejszych sposobów na aromaterapię jest dodawanie olejku do wody w kominku i podgrzewanie całej mieszanki. Nie każdy jednak jest przekonany do stosowania kilku produktów, więc na aromatowo.pl wychodzimy z propozycją gotowych rozwiązań!

Dlatego powstały duże świece Yankee Candle, które składają się z mieszanek naturalnych wosków oraz specjalnie dobranych kompozycji olejków eterycznych. Dzięki tak opracowanej formule świec zapachowych wystarczy, że podpalisz bawełniany knot i po chwili poczujesz delikatny i otulający zapach.

Sprawdzą się równie skutecznie, podobnie jak czyste olejki eteryczne. Ulatniający się aromat ze świec zapachowych Yankee Candle jest niesamowity na długie jesiennie wieczory, na rodzinne kolacje, spotkania z przyjaciółmi czy sprawdzi się świetnie na randce z ukochanym.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0